Jak se přihlásit

Spolek pořádá akce pro své členy. Proto, pokud s námi chcete jet, můžete využít statusu dočasného členství, které je platné vždy od přihlášení do konce daného kalendářního roku. Členský příspěvek je 100 Kč / rok a plati se při první akce v danem roce. Dočasný člen je povinen uhradit spolku podíl na nákladech na akci, které se zúčastní. Na samotné akci se pak může každý člen podílet svoji aktivitou k jejímu zdárnému průběhu, přitom je povinen dodržovat stanovy a další podmínky činnosti spolku.


Při zájmu o nějakou akci využijte formulářů pod každým článkem k dotazu, nezávazné nebo závazné registraci případně  nás kontaktujte přes kontaktní formulář a my vám sdělíme bližší informace o tom, jak se stát členy spolku a jak se účastnit našich společných akcí. Nebo nám napište email nebo zavolejte. Také vám příp. sdělíme bližší informace o konkrétní akci. 


Přihlašování na akce chceme mít uzavřené vždy nejdéle měsíc před začátkem akce kvůli zajištění ubytování a dopravy. Nejlépe je přihlásit se co nejdříve.


Vzhledem k tomu, že se jedná o neziskový projekt, je cena tvořena přímými náklady na zajištění akce zejména za dopravu, ubytování a dalších nákladech související s organizací akcí a dále podíl na režijních nákladech spolku. Cena se tak může změnit v souvislosti s konečným počtem účastníků, nákladů na dopravu a ubytování ad., proto je nutné cenu považovat za orientační.


Na zahraniční akce je nutné cestovat s platným cestovním pojištěním, které dostatečně kryje předpokládanou činnost. Pro členy účastnící se akcí po dohodě zajistíme pojištění u České pojišťovny.